نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: خواهش میکنم کمکم کنید

2190
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

Exclamation خواهش میکنم کمکم کنید

سلام
    من دختری هستم که خیلی احساساتی هستم و روحیم حساسه
    چندین ماه پیش با یه اقا پسری اشنا شدم که حدود 6.7 سال اختلاف سنی داریم
    اولش یه رابطه ی معمولی بود اما بعد من کم کم وابستش شدم و چون من دوستش داشتم ازش انتظار داشتم که حداقل روزی یبار برام یه پیامی بزاره یا احوالی بپرسه
    اما خب الون من رو به عنوان یه دوست معمولی میدونست و هیچ لزومی نمیدید ک هر روز حال منو بپرسه این بی محلیا و بی تفاوتیا منو بدتر میکرد و وابسته تر اما چیزی از علاقم و وابستگیم بهش نمیگفتم که مبادا از من بدش بیاد یا تنهام بزاره چندین بار هم ب دلایل مختلف ارتباطمونو قطع کردیم باز از سر گرفتیم
    من چندین بار مجبورش کردم ک اعتراف کنه از من بدش میاد تو با خیال راحت بزارمو برم اما اون میگه منو دوست داره
    گاهی وقتا از علاقش به یه نفر میگه که بعضی وقتا حس میکنم داره درباره من حرف میزنه
    خیلی ادم باهوش و زیرکی هم هست هیچ وقت حرفاشو مستقیم نمیگه
    من گیج و گنگم الان
    من خیلی دارم اذیت میشم و تحمل این زندگی برام خیلی سخته ازتون خواهش میکنم کمکم کنید
    فقط قبلش یکم منو درک کنید که من دوستش دارم و نگین ازش دل بکن و بی خیالش شو

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواهش میکنم کمکم کنید

چرا بهش نميگي دوستش داري؟
    اخه اين چه اشكالي داره...
    بلا تشبيه...
    ازدواج حضرت خديجه و پيامبر رو ميدونيد به چه صورتي بوده ؟
    دوست داشتن و اصرار از سوي حضرت خديجه بوده...
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    چرا بهش نميگي دوستش داري؟
    اخه اين چه اشكالي داره...
    بلا تشبيه...
    ازدواج حضرت خديجه و پيامبر رو ميدونيد به چه صورتي بوده ؟
    دوست داشتن و اصرار از سوي حضرت خديجه بوده...
    اون میدونه که من چقدر دوستش دارم همیشم سعی میکنه ناراحتم نکنه
    و بحثو سر چیزای دیگه عوض کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام..ببخشید این رابطه چطوری شکل گرفت؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام..ببخشید این رابطه چطوری شکل گرفت؟
    سلام .خیلی اتفاقی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 39 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیزم 1چیزیو خواهرانه بت میگم به رابطه ای که میدونی آخرش به وصال ختم نمیشه هیچوقت دل نبند چون اخرش خودت ضربه میخوری

7. 4 کاربران زیر از بی صدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط nameless نمایش پست ها
    سلام .خیلی اتفاقی
    خیلی اتفاقی؟
    منظورم
    از طریق چت؟
    از طریق شماره دادن و گرفتن؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بی صدا نمایش پست ها
    دوست عزیزم 1چیزیو خواهرانه بت میگم به رابطه ای که میدونی آخرش به وصال ختم نمیشه هیچوقت دل نبند چون اخرش خودت ضربه میخوری
    بی صدای عزیز اما این حرف برای وقتیه که هنوز دل نبسته باشی بعدم من مطمئن مطمئن نیستم ک ب وصال ختم نمیشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20242
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    احساسی برخورد نکن دختر خانم، خوب و منتطقی فکر کن ، فکر کن اگه با این آقا پسر باشی خوشبخت میشی، خانوادت چی راضین؟ خانوادهاتون با هم جورن؟؟
    خب درضمن برای اینکه اذیت نشی باهاش حرف بزن بگو دوستش داری ولی منطقی و بعد ازش بپرس واقعا دوست داره حاضره اثبات کنه؟؟ چیکار؟ به این که بگه خودمو پرت میکنم پایین از پنجره نه مثلا بگه حاضرم بخاطرت کار کنم خونه بخرم یا به خانوادم بگم خانواتو راضی کنم ، این حس شما وابستگی و عادت نه دوست داشتن البته به نظر من

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

خیلی اتفاقی؟
    منظورم
    از طریق چت؟
    از طریق شماره دادن و گرفتن؟
    بله چت

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

آشنایی های اینترنتی؛ خوب یا بد؟

چت کردن نقطه شروع آشنایی اینترنتی است. ابزاری که از نظر خیلی ها وسیله مناسبی برای برقراری ارتباط با افراد مختلف به شمار می رود و حتی برای انتخاب شریک زندگی خود هم به آن متوسل می شوند. البته قرار نیست پیش داوری کنیم و پرونده شناخت چتی را از همین اول ببندیم چرا که خیلی ها معتقدند با تغییر جوامع و رایج شدن روش های ارتباطی جدید، چت کردن هم می تواند جایگاه خود را به عنوان یک روش ارتباطی پیدا کند. به هر حال حتی اگر این فرضیه هم درست باشد، باید دید که در زمان فعلی و جامعه امروزی ما، چت کردن چقدر برای برقراری رابطه مناسب است و مهم تر از آن چقدر می تواند برای هدفی مثل ازدواج به کار گرفته شود.
    مشکل اساسی این شیوه ی آشنایی این است که چون افراد در آن با هم ارتباط رو در رو و حضوری ندارند، شناخت، منحصر به گفته های افراد می شود. از آنجایی هم که اغلب نوجوانان و جوانان احساسی و عاطفی هستند به سخنان غیر واقعی فرد مقابل و تناقض های گفتاریش توجه نداشته و پس از گذشت مدتی به فرد مقابل علاقه مند می شوند.در اغلب موارد ارتباط از چت روم به ارتباط تلفنی مبدل می شود. این ارتباط همچنان ادامه مییابد و طرفین هر روز بیشتر شیفته ی گفتار و بیان یکدیگر می شوند بدون آنکه حتی بدانند ظاهر همدیگر را می پسندند؟ شیوه رفتاری طرف مقابل از نظرشان مورد قبول است یا حتی جایگاه اجتماعی آنها و خانواده شان تناسبی با هم دارد یا نه.شاید بگویید که روابط می تواند از این هم پیشرفته تر شده و وارد مرحله ارتباط رو در رو شود. به هر حال موارد زیادی اتفاق افتاده که دو طرف پس از ملاقات، با دیدن یکدیگر شوکه شده و متوجه می شوند که هیچ سنخیتی با هم ندارند. اما چون پیش تر دلبسته و عاشق هم شده اند یا در بهترین حالت به هم عادت کرده اند، پذیرش واقعیت برایشان سخت می شود. این افراد حتی گاهی به سبب ترحم و یا ترس از نفرین وتهدید فرد مقابل و ... به ازدواج با او تن می دهند. لذا آشنایی از طریق چت راه مطمئن و معقولی نیست.
    اینترنت محیطی مجازی است و خیلی ها به چشم سرگرمی به آن نگاه می کنند و زندگی ایده آل یا حتی فانتزی شان را در آن به تصویر می کشند. از معرفی خود با یک جنسیت دیگر گرفته تا ادعای تحصیلات و موقعیت خاص
    بنابراین آسیب های این روش آشنایی را می توان در چند گزینه خلاصه کرد

ـ معمولاً کسانی چت را انتخاب می کنند که به دلایلی نمی خواهند دیده و کاملاً شناخته شوند. بنابراین ارائه اطلاعات غلط توسط یکی از طرفین به دیگری، درصد بالایی را به خود اختصاص می-دهد.ـ افراد در این نحوه آشنایی چون فقط از فرد مقابل خوبی میشنوند او را کاملاً آرمانی و خوب تصور میکنند چون روابط در این نوع از آشنایی براساس احساسات است.ـ چت اعتیادآور است و معلوم نیست شخص با چند نفر در ارتباط بوده و هست. پس فرد را در آینده دچار سوءظن و سلب اعتماد می کند.ـ این مورد را هزار بار شنیده اید. ما هم برای بار هزار و یکم تاکید می کنیم که اینترنت محیطی مجازی است و خیلی ها به چشم سرگرمی به آن نگاه می کنند و زندگی ایده آل یا حتی فانتزی شان را در آن به تصویر می کشند. از معرفی خود با یک جنسیت دیگر گرفته تا ادعای تحصیلات و موقعیت خاص.ـ در این گونه ارتباطات، شناخت جدی امکان پذیر نیست. چون دو طرف مراقب خود هستند و طبیعی است که فهرستی از معایب خود را در اختیار دیگری قرار نمی دهند.ـ این ارتباط که ماه ها بدون هیچ آشنایی واقعی به طول می انجامد، می تواند فرد را درگیر توهمات و واقعیات ساختگی کند.ـ در این روش آشنایی فقط یک یا دو تا از حواس افراد درگیر می شود. به همین دلیل اطلاعات غیر کلامی از فرد رو به رو ندارند.ـ معمولاً خانوادهها از این گونه آشناییها و ازدواجها حمایت نم یکنند.

مزایای آشنایی اینترنتی

ـ بعد از آنکه گفتگوهای رسمی در چند جلسه با اطلاع خانواده ها انجام شد، چت می تواند راه مناسبی باشد برای تکمیل بحث یا مواردی که قبلاً از یاد برده اید. باید در نظر داشت که چت کردن بدون تشریفات انجام می شود و زحمت بیرون رفتن را به شما نمی دهد.ـ با اخلاقیات و فرهنگ عموم مردم آشنا می شوند.ـ چون در فرهنگ ایرانی موانع زیادی برای ارتباط طولانی قبل از ازدواج بین خانواده های جوانان وجود دارد و جوانان نمی توانند با خصوصیات یکدیگر آشنا شوند استفاده از این ابراز برای آشنایی پیش از ازدواج مطلوب و مفید خواهد بود. البته در صورتی که همه در بیان اطلاعات و خصوصیات خود صادق باشند.- ازدواج اینترنتی در یک صورت می تواند موفق باشد که صرفاً نقش واسطه (معرف) را ایفا کند و دو طرف به شدت مراقب دلبستگی ها و شیدایی ها باشند و کر و کور نشوند که البته همین نوع ازدواج هم دو تا مشکل دارد که باید به آنها توجه کرد:1. در ایران به طور معمول، والدین جوانان زیر بار چنین ازدواجی نمی روند.2. حضور در چت روم و ارتباط با جنس مخالف ممکن است پس از ازدواج، عامل سلب اعتماد طرفین از هم شود.استفاده از اینترنت برای همسریابی ظاهراً آسان ترین راه تشکیل زندگی مشترک به نظر می رسد اما واقعیت این است که فضای نامطمئن مجازی نمی تواند ملاک دقیق و قابل اعتنایی برای یافتن یک شریک دائمی به حساب آید.
    امضای ایشان
    خداحافظ

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

به نطر من این بیشتر وابستگیه تا دوست داشتن

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

بله چت
    اشنایی چتی اصلا اشنایی حساب نمیشه و اصلا عشق حساب نمیشه..بهتره هرچه سریعتر قطع رابطه کنید..دوستانی هم که بالا گفتن چرا بهشون نمیگید و... فکر نمیکنم بدونن اشنایی مجازی بوده..
    امضای ایشان
    خداحافظ

15. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saminn نمایش پست ها
    سلام
    احساسی برخورد نکن دختر خانم، خوب و منتطقی فکر کن ، فکر کن اگه با این آقا پسر باشی خوشبخت میشی، خانوادت چی راضین؟ خانوادهاتون با هم جورن؟؟
    خب درضمن برای اینکه اذیت نشی باهاش حرف بزن بگو دوستش داری ولی منطقی و بعد ازش بپرس واقعا دوست داره حاضره اثبات کنه؟؟ چیکار؟ به این که بگه خودمو پرت میکنم پایین از پنجره نه مثلا بگه حاضرم بخاطرت کار کنم خونه بخرم یا به خانوادم بگم خانواتو راضی کنم ، این حس شما وابستگی و عادت نه دوست داشتن البته به نظر من
    منم اولش فک میکردم که وابستگیه اما بعد از یه مدت دیدم که وقتی کسی شبیه اون میبینم از دلتنگی غصم میگیره
    و حاضرم برای خوشحال بودنش و خوشبختیش هر کاری بکنم
    اگه بهش بگم ک خودمو میندازم پایین و اینا که سعی میکنه فقط ارومم کنه ک کار خطرناکی انجام ندم من این مدل دوست داشتنو نمیخوام ک با تهدید و اجبار باشه
    هر وقت ازش خواستم ک بگه از احساسی ک ب من داره جوابای نامربوط میده

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

.
    این اقا پسر عاشق شما نیست...چون یک پسر هیچوقت تو دنیای مجازی عاشق نمیشه!
    امضای ایشان
    خداحافظ

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

اشنایی چتی اصلا اشنایی حساب نمیشه و اصلا عشق حساب نمیشه..بهتره هرچه سریعتر قطع رابطه کنید..دوستانی هم که بالا گفتن چرا بهشون نمیگید و... فکر نمیکنم بدونن اشنایی مجازی بوده..
    اما من دیدم ازدواجی ک اشنایی اولیه از طریق چت بوده
    و زندگی خوبی هم دارن

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیزم خودت داری میگی بهش وابسته ام پس یه روزی ازش سرد میشی پس بهتره تا بیشتر وابسته نشدی رابطه اتو تموم کنی چون فقط تو این وسط ضربه میخوری،اینم یادت نره که همه پسرا میگن دوست دارم تا به خواسته هاشون برسن پس فقط به این اکتفا نکن عملش رو ببین

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Ti Ti نمایش پست ها
    دوست عزیزم خودت داری میگی بهش وابسته ام پس یه روزی ازش سرد میشی پس بهتره تا بیشتر وابسته نشدی رابطه اتو تموم کنی چون فقط تو این وسط ضربه میخوری،اینم یادت نره که همه پسرا میگن دوست دارم تا به خواسته هاشون برسن پس فقط به این اکتفا نکن عملش رو ببین
    فک میکنم یکم دیره الان 1 سالو خورده اییه گذشته
    سرد نمیشم

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

[replacer_img] نوشته اصلی توسط nameless [replacer_a]
    اما من دیدم ازدواجی ک اشنایی اولیه از طریق چت بوده
    و زندگی خوبی هم دارن
    واقعیت این است که ورود اینترنت به جوامع در حال توسعه مانند ایران در کنار تمام محاسن و نوآوری‌هایی که به دنبال داشته است دارای جوانب منفی و آثار سویی نیز بر فرهنگ کشورمان بوده است. تغییر در شیوه آشنایی دختر و پسر برای دوستی یا ازدواج یکی از تبعات ورود این فناوری در ایران است که به «ازدواج‌های اینترنتی» موسومند اما مساله مهم این است که آیا می‌توان اشتراک سلیقه افراد در "چت‌روم"، "لاین"، "واتس آپ" و "فیس بوک" را نخستین گام برای ازدواج دانست؟

* بی‌اعتمادی، عمده‌ترین آسیب ازدواج اینترنتی

بی‌اعتمادی یکی از عمده‌ترین آسیب‌هایی است که زندگی زوجی را که به‌واسطه آشنایی در فضای مجازی با یکدیگر ازدواج کرده، تهدید می‌کند چراکه همواره این دغدغه با آنهاست که «آیا همسرشان با افراد دیگری هم چت می‌کند؟» آشنایی در فضای چت‌روم‌ها، بعدها آثار عمیقی بر روابط زوج‌ها می‌گذارد چراکه آنها در مرحله نخست برای برقراری ارتباط با یکدیگر ناگزیرند در برخی موارد خود را بسیار ایده‌آل معرفی کنند. این نوع ارتباط زمانی می‌تواند به یک آشنایی سالم تبدیل شود که با بلوغ هیجانی هر دو فرد، نظارت موسسات ذی‌صلاح در این امر و مشاوره متخصصان فضای مجازی همراه شود.

اگر والدین از دریچه منع به این وسیله ارتباطی نگاه کنند قطعا فرزندانشان به شکل دیگری آسیب خواهند دید چراکه اینترنت واقعیت روز جامعه ماست و نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم اما این گفته به آن معنا نیست که فرزندمان را در برابر ابزارهای جدید تنها رها کنیم. بنابراین والدین مسئول، کسانی هستند که علاوه بر دلسوزی با بصیرت به این فناوری و خدمات آن نگاه کنند.

* نگاه پسران به همسریابی اینترنتی از نوع سرگرمی است

نگاه پسران به مقوله همسریابی اینترنتی صرفا نوعی سرگرمی و بیشتر دوست یابی و وقت گذرانی است. اما دختران بیشتر دل بسته میشوند و با چند پیام و ارتباط فکر میکنند که همسر ایده آلشان را پیدا کرده اند. شاید بتوان ادعا کرد که آشنایی در چت‌روم‌ها بتواند به کاهش سن ازدواج کمک کند اما نمی‌توان توقع داشت این الگو در جامعه ما نیز جوابگو باشد چون بیشتر تعاملات جوانان در فضای مجازی انتزاعی و دور از واقعیت است و همین موضوع زمینه‌ای برای افزایش مشکلات و آسیب‌های همسریابی اینترنتی در جامعه ماست. مشکل کنونی ما این است که پسران حاضر به قبول مسئولیت خانواده نیستند و در نهایت این جامعه زنان هستند که از این شیوه ازدواج آسیب می‌بینند.

بهترین راهکار، فرهنگسازی است به این معنی که مسئولان فرهنگی جامعه با ارائه مشاوره به والدین و همچنین تولید برنامه‌های مختلف به آموزش خانواده‌ها و جوانان نسبت به نقاط قوت و ضعف استفاده از اینترنت و خدمات آن بپردازند.

ازدواج‌های موفق که ریشه در آشنایی اینترنتی دارد نیز توسط افرادی صورت گرفته است که از شخصیت‌های پخته‌ای برخوردار بوده‌اند به این معنی‌که به‌طور تصادفی با هم در اینترنت آشنا شده‌اند نه اینکه از این طریق با هم ازدواج کنند.

آشنایی خانواده‌ها با همسریابی اینترنتی، نیازمند زمان طولانی است البته درصورت فراگیری آن نیز فرهنگ حاکم بر جامعه ایران زمینه‌ای را فراهم می‌کند که خانواده‌ها از این شیوه استقبال نکنند و ترجیح دهند امر ازدواج را با شیوه سنتی آن پیگیری کنند. فضای مجازی مجال خوبی برای افرادی است که به دلایلی منزوی شده‌اند و قادر به برقراری ارتباط اجتماعی صحیحی نیستند البته به آن شرط که خود را همانگونه که هستند معرفی کنند، نه آنگونه که مورد پسند افراد است. بسیاری از افراد در ارتباط چهره به چهره قادر به ارائه پرسش‌های خود نیستند از همین‌رو فضای مجازی در این زمینه نیز راهگشاست. البته این نقاط مثبت به دلیل بی‌برنامگی و نبود مدیریت به نقطه ضعف تبدیل شده است.

از آنجا که شناخت افراد در فضای مجازی نسبت به یکدیگر چهره به چهره نیست، بسیاری از کاربران درصدد فریب یکدیگر برمی آیند و به ارایه اطلاعات غیرواقعی می‌پردازند که این روند نه تنها به ازدواج منجر نمی شود بلکه تبدیل به موضوعی سرگرم‌کننده می‌شود که بی‌توجهی به آن آسیب‌های زیادی را به دنبال دارد.

ایجاد محدودیت در برخی سایت‌ها یکی دیگر از راهکارهای کاهش همسرگزینی غلط به شیوه اینترنتی است به این معنی که گزینه همسریابی در همه پایگاه‌های اینترنتی موجود نباشد و تنها برخی سایت‌های دینی و فرهنگی از این امکان برخوردار شوند. همچنین پرهیز از ارتباط مجازی طولانی‌مدت را نیز باید دیگر راهکار دانست به طوری که پس از آنکه کاربران اطلاعات مقدماتی را از یکدیگر کسب کردند، شرایط آشنایی چهره به چهره آنها تحت نظر خانواده فراهم شود تا رابطه مجازی محدود باشد.
    امضای ایشان
    خداحافظ

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

این اقا پسر عاشق شما نیست...چون یک پسر هیچوقت تو دنیای مجازی عاشق نمیشه!
    خوب نیست ک با تعصب صحبت کنیم
    من چون با چشم خودم دیدم قبلا انقدر با اطمینان دارم صحبت میکنم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

فک میکنم یکم دیره الان 1 سالو خورده اییه گذشته
    سرد نمیشم
    این چیزا که زمان نمیشناسه خودتو گول نزن منطقی تر فکر کن واز یه مشاور کمک بگیر
    برات آرزوی خوشبختی میکنم

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب نیست ک با تعصب صحبت کنیم
    من چون با چشم خودم دیدم قبلا انقدر با اطمینان دارم صحبت میکنم

سلام.از پست اول اول متوجه شدم ک توسط نت اشنا شدین.
    اقایون با چشم عاشق میشن و خانم ها با گوش.
    عشق از وابستگی جداست.ایشون ب شما وابسته شده.اما احتمال اینکه شما علاقه مند شده باشید هست.
    علاقه های واقعی از طریق دیدن و شناختن و مصاحبت ایجاد میشه.
    دوستان هرچقدر هم ک سعی کنن شما رو از موقعییتون اگاه کنن اما شما چون در ابتدای راه هستین چشم وگوشتون بسته است ،هیچ ندایی از بیرون رو متوجه نمیشین.
    فقط اینو بدون ک اقایون بعد ی مدت عاشقی عقلشون ب کار میوفته و ی هو میبنی همه زندگیتو فداش کردی هیچ نداری حتی ی خانواده ک ازت حمایت کنن
    این ازدواج ها توی ایران جا نیوفتاده.ایشونم ب همین موضوع فکر میکنه و منطقی رفتار میکنه.واسه همین اگه میخواست توی این یک سال پا پیش میگذاشت.
    ویرایش توسط 2015 : 08-08-2015 در ساعت 03:11 PM
    امضای ایشان
    ...!

25. کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    سلام.از پست اول اول متوجه شدم ک توسط نت اشنا شدین.
    اقایون با چشم عاشق میشن و خانم ها با گوش.
    عشق از وابستگی جداست.ایشون ب شما وابسته شده.اما احتمال اینکه شما علاقه مند شده باشید هست.
    علاقه های واقعی از طریق دیدن و شناختن و مصاحبت ایجاد میشه.
    دوستان هرچقدر هم ک سعی کنن شما رو از موقعییتون اگاه کنن اما شما چون در ابتدای راه هستین چشم وگوشتون بسته است ،هیچ ندایی از بیرون رو متوجه نمیشین.
    فقط اینو بدون ک اقایون بعد ی مدت عاشقی عقلشون ب کار میوفته و ی هو میبنی همه زندگیتو فداش کردی هیچ نداری حتی ی خانواده ک ازت حمایت کنن
    این ازدواج ها توی ایران جا نیوفتاده.ایشونم ب همین موضوع فکر میکنه و منطقی رفتار میکنه.واسه همین اگه میخواست توی این یک سال پا پیش میگذاشت.
    ینی شما میگین من بهش بگم ارتباطمو باهات قطع میکنم ؟؟

27. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

ارتباطتونو کمتر کنید نیازی نیست که ب اون چیزی بگید و سعی کنیدبهش وابسته نباشید اون به این رابطه ب عنوان رابطه ساده نگاه میکنه شما هم دیدتون فقط 1 ابطه ساده باشه

28. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط بی صدا نمایش پست ها
    ارتباطتونو کمتر کنید نیازی نیست که ب اون چیزی بگید و سعی کنیدبهش وابسته نباشید اون به این رابطه ب عنوان رابطه ساده نگاه میکنه شما هم دیدتون فقط 1 ابطه ساده باشه
    ینی من حتی اگه شده خودم پیش خودم بریزم تو خودم و دلتنگیو تحمل کنم اما باهاش ارتباطمو کم کنم

29. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

ینی شما میگین من بهش بگم ارتباطمو باهات قطع میکنم ؟؟

ب نظرم بگو ک اگه میخواستی توی این یک سال ی کاری انجام میدادی.بگو من یک دخترم و نمیتونم بذارم احساساتم ب هدر بره.اگه میتونی تاب اه و ناله هاشو داشته باشی و بری که بش بگو.اگه نمیتونی تحمل کنی لازم نیس بگی.ببین خودت چ جور راحت تری.
    امیدوارم عکس یا چیز دیگری دست این اقا نداشته باشین.
    امضای ایشان
    ...!

30. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

ب نظرم بگو ک اگه میخواستی توی این یک سال ی کاری انجام میدادی.بگو من یک دخترم و نمیتونم بذارم احساساتم ب هدر بره.اگه میتونی تاب اه و ناله هاشو داشته باشی و بری که بش بگو.اگه نمیتونی تحمل کنی لازم نیس بگی.ببین خودت چ جور راحت تری.
    امیدوارم عکس یا چیز دیگری دست این اقا نداشته باشین.
    عکس ندارم اما من بهش ایمان دارم اطمینان کامل دارم که هیچ وقت کاری ب ضررم انجام نمیده ادم بیکار و بی عقلی نیست فقط نمیدونم چرا انقدر بی احساسه

31. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16826
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    9

آقایون معمولا برا هر کسی احساس خرج نمیکنن این دخترا هستند که زود وابسته میشنو احساس میذارن تو رابطه چتی احساس گذاشتن عاقلانه نیس و این آقا کار عاقلانه ای کرده که احساس نذاشته

32. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

عکس ندارم اما من بهش ایمان دارم اطمینان کامل دارم که هیچ وقت کاری ب ضررم انجام نمیده ادم بیکار و بی عقلی نیست فقط نمیدونم چرا انقدر بی احساسه

حب خداروشکر ک ازت عکس نداره.فقط یادت باشه با خودت بگو اگه میخوای زندگیتو ب فنا بدی عکس بده.
    تو دنیای واقعی هم نمیشه اعتماد کامل کرد ج برسه ب مجازی.
    خب همینه ک بهت میگم دیگه.اون عاشق نیست و فقط وابسته است.اقایون منطقشون بر احساسشون سنگینی میکنه.
    خانم ها برعکسن.بامرور حسشون قوی میشه درحالی ک اقایون باگذشت زمان سرد میشن.واسه همینه ک اصلا زمان نامزدی رو هم نمیذارن زیاد بشه خانواده ها.
    یادت باشه هیج صحبتی از خانواده نیست.اون خیلی راحت میتونه باعقلش بزنه زیر همه چیز.پس مواظب خودت باش.
    امضای ایشان
    ...!

33. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

حب خداروشکر ک ازت عکس نداره.فقط یادت باشه با خودت بگو اگه میخوای زندگیتو ب فنا بدی عکس بده.
    تو دنیای واقعی هم نمیشه اعتماد کامل کرد ج برسه ب مجازی.
    خب همینه ک بهت میگم دیگه.اون عاشق نیست و فقط وابسته است.اقایون منطقشون بر احساسشون سنگینی میکنه.
    خانم ها برعکسن.بامرور حسشون قوی میشه درحالی ک اقایون باگذشت زمان سرد میشن.واسه همینه ک اصلا زمان نامزدی رو هم نمیذارن زیاد بشه خانواده ها.
    یادت باشه هیج صحبتی از خانواده نیست.اون خیلی راحت میتونه باعقلش بزنه زیر همه چیز.پس مواظب خودت باش.
    من نمیدونم چجوری باید مواظب خودم باشم اخه چجوری بفهمم چ نظری ب من داره

34. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

من نمیدونم چجوری باید مواظب خودم باشم اخه چجوری بفهمم چ نظری ب من داره

تو دیدی قیافشو؟زندگی واقعیشو؟خانوادشو؟محل کارشو؟اگه دیدی و نظرت عوض شد چی؟
    پسرها دختری رو که دیدن هم عاشقش نمیشن.چ برسه ب ندیده نشناخته.
    ی پسر همین چندوقت پیشها اومد اینجا گفت میخواد از عشق مجازیش راحت بشه.بله.اینجوریه
    امضای ایشان
    ...!

35. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

باشه بهتره ب همون زندگی تنها و بی رونق خودم ادامه بدم اینطور ک معلومه پسرا فقط مشکل و دردسرن

36. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

باشه بهتره ب همون زندگی تنها و بی رونق خودم ادامه بدم اینطور ک معلومه پسرا فقط مشکل و دردسرن

عاشق کسی بشو ک باتمام وجود دوستت داشته باشه.ندیدنت رو یک روزهم نتونه تحمل بکنه.هرچی بیشتر ب رابطتت ادامه بدی جدایی برات سخت تره ودر اینده حسرت بیشتری خواهی خورد.
    ولی ی پسر اگه واقعا ی دختر رو دوست داشته باشه حاضره زندگیشم براش بده.زندگی با یک مرد خوبه.ولی فقط درقالب ازدواج.
    امضای ایشان
    ...!

37. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

عاشق کسی بشو ک باتمام وجود دوستت داشته باشه.ندیدنت رو یک روزهم نتونه تحمل بکنه.هرچی بیشتر ب رابطتت ادامه بدی جدایی برات سخت تره ودر اینده حسرت بیشتری خواهی خورد.
    ولی ی پسر اگه واقعا ی دختر رو دوست داشته باشه حاضره زندگیشم براش بده.زندگی با یک مرد خوبه.ولی فقط درقالب ازدواج.
    درسته شاید من تاحالا تجربه نکردم کسی دوستم داشته باشه که ب این رابطه بی رونق دلخوشم

38. کاربران زیر از nameless بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

درسته شاید من تاحالا تجربه نکردم کسی دوستم داشته باشه که ب این رابطه بی رونق دلخوشم

واسه همینه ک میگن از تنهایی ب نت پناه نبرید.امیدوازم تصمیم درستو بگیری وموفق باشی.
    امضای ایشان
    ...!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد